O ubytování

Mlýn u skály
Mlýn u skály
Potok
Potok

Penzion Mlýn u skály

Ideální místo pro letní i zimní dovolenou rodin s dětmi nebo party přátel

Historická budova Mlýna u skály je kouzelným, výjimečně romantickým místem, které se nachází bezprostředně u říčky Bělé, skály a lesa. Pobyt je ideální pro ozdravný pobyt rodin s dětmi, dospělé či seniory, jelikož je zde jedno z nejčistších ovzduší v ČR.  

Dopřejte si klid a pohodlí v 4 zařízených apartmánech. Každý apartmán je vybaven kuchyňským koutem (k dispozici je mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice, lednička a potřebné nádobí) a sociálním zařízením (WC, umyvadlo, sprcha - vlastní ohřívač vody). V apartmánech jsou elektrické přímotopy a krbová nebo kachlová kamna na dřevo (kromě apartmánu č. 3b).

V chalupě je také klubovna, která je k dispozici  v zimních měsících pro jednu skupinu hostů - formou samoobsluhy - topení dřevem v kamnech + točení vlastního piva apod.  Hostům je také k dispozici infrasauna. 

V létě objekt nabízí venkovní posezení s kamenným ohništěm a grily. Pro děti je k dispozici trampolína. Je možné využívat také krytý bazén s pískovou čističkou a teplotou 25 - 30°C. Otužilci uvítají možnost koupání v říčce Bělé, která má v letních měsících okolo 19°C.  

Provozní informace:

Přímo k objektu je bezproblémový příjezd i v zimním období.  Parkování je možné přímo u objektu. 

Stravování si zajišťují hosté sami. Každý apartmán je vybaven vlastní kuchyňkou. V blízkém okolí je pak několik restaurací. Každý  apartmán má své  vlastní sociální zařízení.

Ručníky nejsou v penzionu k dispozici. Ložní prádlo je součástí vybavení.

Po domluvě Vám můžeme vystavit fakturu pro zaměstnavatele. Vhodné pro čerpání z FKSP.

Menší počet osob a kratší pobyty dohodou. Pobyt s domácím mazlíčkem po dohodě.

Majitel má v objektu svůj byt a může se zde též zdržovat, objekt je poměrně velký a také je nutná denní údržba venkovního krytého bazénu apod.