apartmány MLÝN U SKÁLY, bývalý vodní mlýn u říčky Bělé, kulturní památka

PRONÁJEM 5 SAMOSTATNÝCH APARTMÁNŮ pro 17 až 25 osob /BEZ SLUŽEB/. Pronájem ideálně pro jednu skupinu např. rodin, všech apartmánů najednou. /PRONÁJEM BEZ SLUŽEB/. V letním období venkovní krytý bazén, ohniště, krásné klídné místo u řičky Bělé, lesa, skály.

V MIMOSEZONĚ víkendy:

a/ pro víkendové pobyty pro 25 osob v 5 apartmánech - rodiny. Cena za víkend = 2 noci je 15000,-Kč + rekreační poplatky a vratné kauce - klíčovné

b/ je možno ubytovat i menší skupinu, tj. 17 osob v 3 apartmánech /č. 3a, 3b a č.4/, cena je 10 500,-Kč + rekreační poplatky a vratné kauce - klíčovné.

IDEÁLNÍ MÍSTO PRO LETNI DOVOLENOU RODIN - PŘÁTEL. JEN OBTÍŽNĚ NAJDETE  KRÁSNĚJŠÍ MÍSTO PRO RODINY S DĚTMI, NEJEN  NA HORÁCH. MŮŽETE SI PŘIVÉZT I SVÉ CHLAZENÍ A PIVO K POSEZENÍ V ALTÁNU.

 

Popis apartmánů vč. foto na www.antik-tater.cz/destne, MLÝN U SKÁLY, v rubrice INTERIER.

 
DOTAZY PROSÍME MAILEM: ptater@volny.cz
 

Se zvířaty prosíme ne. V domě se nekouří.

DO 31.5.2020 JSME MIMO PROVOZ
 
PRO LETNÍ PRÁZDNINY DÁVÁME PŘEDNOST TÝDENNÍM POBYTŮM A OBSAZENÍ CELÉHO DOMU JEDNOU SKUPINOU / např. rodin/ - 5 APARTMÁNŮ PRO 25 OSOB, VIZ INTERIER. Cena celého domu je za týden 38 500,-Kč + rekreač. poplatky Kč 15,-/dospělý/noc, vratná kauce za všechny apartmány je 10 000,-Kč /za každý apartmán 2 000,-Kč/.

CENY viz CENÍK /kromě vánoce a Silvestr/ + SMLUVNÍ PODMÍNKY /rekreač. poplatky, vratné kauce - klíčovné/, též na www.antik-tater.cz/destne

Dále  prosíme na dotaz: e.mail: ptater@volny.cz, tel.č. 777655940

 

 

Kontaktujte nás