Nabízíme atraktivní a výjimečné ubytování v lokalitě Deštné v Orlických horách

 
Ubytování je možné po celý rok. Každá z našich dvou roubených chalup je jiná a každá něčím výjimečná.
Deštné v Orlických horách je jedním z nejnavštěvovanějších míst Orlických hor. Hlavně v zimě, ale i v létě je tu krásně. 
 
- Deštné v Orlických horách disponuje moderním lyžařských areálem, který si můžete prohlédnout zde.
(V Deštném je 9 vleků a 1 lanovka. Výborné lyžování je také na polské straně v Zielenci, kde najdete 3 lanovky včetně kabinkové a 25 vleků všech úrovní.) 

- Nedaleko leží areál Říčky, malebný Adršpach nebo i Pec pod Sněžkou s nejvyšším vrcholem České republiky horou Sněžkou. Upravených běžeckých tratí bývá  45 km, stejně jako značených cykloturistických tratí. 

video -  Nový dům Petra, pronájem domu, bez služeb

www.facebook.com/roubenkaPetra.Destne/videos/718458178325235/

video - Mlýn u skály, pronájem 5 samostatných apartmánů, bez služeb

Nejkrásnější místo v Deštném v Orlických horách. Skála, řeka, les. Ohniště,venkovní krytý bazén, infrasauna, trampolína, pískoviště.

Výlety do Polska:

Lázeňské městečko Kudowa Zdroj – 25 km

Klodsko – 45 km /staré město, pevnost/, Minieuroland – nádherná zahrada s květinami,  okrasnými keři a evropskými miniaturními stavbami /zábavní hřiště a prolézačky pro děti, občerstvení/

Valbřich

/Wałbrzych/ – 75 km

 

Vambeřice

/Wambierzyce/ - 43 km…významné poutní místo, nazývané též Slezský Jeruzalém /babička od Boženy Němcové/,  Bazilika Navštívení nejsvětější Panny Marie, postavena v letech 1715–1723, křížová cesta.

Muzeum pohyblivých  „betlémů“ a hornictví

 

Stolové hory - Gory Stolowe

 

Skalní město Hejšovina (Szczeliniec Wielki) – 36 km

 

Skiareál Zieleniec – několik sjezdovek /lze nastoupit na Šerlichu v Deštném v Orlických horách/

 

 

V roce 2020 byla provedena další část obnovy kulturní památky - bývalého vodního mlýnu v Deštném v O.h. čp. 254 s příspěvkem Královéhradeckého kraje, obnova části vnějšího "pláště" domu. IDEÁLNÍ MÍSTO PRO LETNI DOVOLENOU RODIN - PŘÁTEL. JEN OBTÍŽNĚ NAJDETE  KRÁSNĚJŠÍ MÍSTO PRO RODINY S DĚTMI, NEJEN  NA HORÁCH. MŮŽETE SI PŘIVÉZT I SVÉ CHLAZENÍ A PIVO K POSEZENÍ V ALTÁNU. IDEÁLNĚ PRO 25 OSOB.

 

www.facebook.com/mlynuskalyubytovani/videos/1227389193981304/

OBSAZENOST NAJDETE ZDE: www.antik-tater.cz/destne/default.asp  

Pokud Vás zajímá obsazenost v  Mlýně u skály, tak klikněte na obrázek s Mlýnem u skály a v rubrice rezervace najdete jednotlivé apartmány.
Pokud chcete obsazenost v Novém domě u sjezdovek, tak klikněte na Nový dům u sjezdovek a v rubrice rezervace najdete obsazenost ubytování.
 

 

Klikněte zde pro aktualní snímky chalupy, prezentované na Bloku iDnes.cz!

sisa.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=553013&utm_source=Viber&utm_medium=Chat&utm_campaign=Private

 

 

Nabízíme Vám ubytování v jednom z nejkrásnějších historických objektů v Orlických horách. Nachází se nedaleko říčky Bělé, obklopen lesy, kterým dominuje přírodní lezecká skála. Naše roubená chalupa Mlýn u skály, je kulturní památkou, která vypovídá o původní lidové architektuře typické právě pro Orlické hory. Je bývalým vodním mlýnen, který jsme pro vás citlivě zrekonstruovali. Snažili jsme se zachovat jedinečnou atmosféru dávných časů, ale zároveň nabídnout ubytování splňující všechny současné trendy. Penzion se nachází nedaleko centra Deštné v CHKO Orlické hory. 

     

INFRASAUNA

Je určena jak pro potící, tak léčebné kůry. Vhodná i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem nebo špatně snáší vysokou teplotu v klasické sauně. Infračervený Tepelný Systém /ITS/ je v zahraničí nazýván "Domácím lékařem", vede k velmi účinné detoxikaci organismu a léčbě těla při teplotě do 60 st.C. Stává se běžnou součástí terapeutické léčby v našem zdravotnictví a lázních. Běžně se používá ve sportovních klubech, rehabilitačních centrech, kosmetických salonech, hotelích a domácnostech po celém světě. 

Všeobecně známé terapeutické účinky

1. zvyšuje rozpínavost tkáně
2. snižuje ztuhlost končetin, kloubů a zad
3. snižuje svalové napětí
4. mírní bolesti
5. stimuluje krevní oběh
6. působí blahodárně při léčbě chorobných zánětlivých procesů kůže
7. vhodný doplněk pro redukci váhy, /za 30 min spálí až 600 kcal/
8. součást přípravy sportovců před a po zátěži /testováno na Olympijských hrách v Atlantě/
9. účinná relaxace a regenerace organismu

ITS A TRADIČNÍ SAUNA /porovnání/

V ITS méně než 20 % infračervené energie ohřívá vzduch, tedy minimálně 80 % této energie zbývá na přímý ohřev našeho těla. Proto infrasauna /infrakabina/ prohřívá lidské tělo do podstatně větší hloubky a mnohem efektivněji než tradiční sauna. /U tradiční sauny dochází k nadměrnému ohřevu vzduchu, který teprve následně ohřívá naši pokožku. Tento zásadní rozdíl vysvětluje mnoho nenahraditelných výhod infrasauny, který není možné dosáhnout v tradičních saunách. Infračervená energie produkovaná ITS vylučuje z těla až 3 x více škodlivých látek v porovnání s tradiční saunou. ITS pracuje s teplotou vzduchu v rozmezí 30 - 60 st.C, zatímco tradiční sauna 90 - 105 st.C.

Přijedtě si k nám infrasaunu vyzkoušet. Osušky do infrasauny jsou v ceně použití infrasaunyv našem ubytování.

Více informací o jednotlivém apartmánu, jaká je kapacita a jaké jsou ostatní služby v sekci: Ubytování - Mlýn u skály.

Dále Vám nabízíme komfortní ubytování v nově postavené chalupě Petra, která se nachází přímo u sjezdovek. Chalupa má vlastní bazén s protiproudem a je výhodná pro svoji atraktivní polohu přímo v centru Deštné. Chalupa je pro 12 osob.

  

Více informací o chalupě Petra, kapacitě a ostatních službách v sekci: Ubytování - PETRA (nový dům u sjezdovek).

Sledovat nás můžete také na Facebooku: zde.

 

www.ubytovanihory.com/

 

        

Aktuality

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Celkový počet hlasů: 344

počítadlo.abz.cz

Kontaktujte nás